Stylus

D-vs_gp15p

V naší nabídce naleznete kolekce výrobce dveří VV Sklo . Kolekce skleněných dveří STYLUS® se vyznačuje příjemnou cenou za atraktivní základní výběr křídel.

Celoskleněné dveře STYLUS® vykouzlí každému interiéru neopakovatelnou atmosféru v podobě nadčasového funkčního prvku. Použité kalené sklo je zárukou jejich vysoké kvality, tvrdosti a užitkovosti. Pevnost kaleného skla umožňuje jakékoli jeho dekorování, což je na moderním trhu předností


       VV SKLO STYLUS kolekce 2011 v PDF

D-dvoukridle_otocne_dvere_stylus D-jednokridle_kyvne_dvere-5

Celoskleněné dveře v pohybu

Sortiment celoskleněných dveří přesvědčí i ty nejnáročnější o tom, že mají z čeho vybírat. Nabízí totiž spoustu možností, jak rafinovaně zpestřit váš interiér a zároveň mu zachovat vysokou praktičnost. Mnoho variant nabízí celoskleněné dveře hned při volbě způsobu jejich otevírání. Nemluvě pak o dalším výběru propracovaných detailů. Nyní jsme pro vás připravili přehled, jakými praktickými obměnami se celoskleněné dveře mohou ve vašem interiéru pyšnit.

Otočné celoskleněné dveře se mohou stát nadčasovým a typicky elegantním obyvatelem vašeho domova. Na výběr máte jejich jednokřídlou a dvoukřídlou podobu. U dvoukřídlých je vždy jedno křídlo hlavní (otvírané) a druhé vedlejší, opatřené západkou pro možnost případného otevření. Sklo tak může oddělit, a naopak i lehce propojit váš interiér.

Posuvné celoskleněné dveře dodávají nejen zajímavý design, ale i lehkost, prosvětlenost a vzdušnost interiéru. Velice nevšedně pak působí kombinace posuvných dveří a bočního celoskleněného světlíku, před který se dveře zasouvají. Sklo může zajíždět také na stěnu či do pouzdra. Tímto výběrem především ušetříte místo a celoskleněné dveře dostanou jiným pohybem i novou jiskru.

Kyvné celoskleněné dveře jsou výborným pomocníkem k zajímavému a nevšednímu oddělení prostor v podobě celoprosklené stěny. Umožňují oboustranné otevírání, což představuje širokou škálu variabilního provedení. Jednokřídlé a dvoukřídlé dveře s bočním světlíkem či nadsvětlíkem nebo kombinace obojího snadno zpestří váš interiér.


Vašemu interiéru rozhodně zalichotí celoskleněné provedení skládacích dveří, které představují novou a velice svěží alternaci klasických harmonikových dveří. Dovedou si získat přízeň významnou úsporou nezanedbatelné části prostoru.

Teď už záleží jenom na vašem vkusu, jak skleněnou ozdobu vašeho interiéru rozhýbete.

 Jsme partnery

000b
Po absolvování loňského závodu,
který Nás natolik oslovil, se pro letošní ročník
stáváme jedním z Partnerů závodu


Užitečné odkazy
 

Vzorková prodejna
Náměstí ČSLA 10/3

471 24 Mimoň

 Najisto