Interiérové dveře Porta Doors

Porta_en_cmyk

Speciálně pro Vás  byli vytvořen kolekce různých povrhů křídel dveří PORTA. Široká nabídka interiérových dveří PORTA dovolí každému zákazníkovi vybrat si model křídla s ohledem na vzor i cenu. Použité varianty prosklení u interiérových dveří PORTA zvýrazňují jejich užitkovost spojené v dokonalé kvalitě.

Vysoké estetické hodnoty Porta dveří jsou výsledkem vysoké kvality výroby dveří, zajímavého designu a speciální technologie dýhování hran a těsnění zárubní zvyšuje jejich funkčnost o zaručený tichý chod a těsnost.

Aranz-b-madryt-duzy-szpros-novum-2007-12 Souběžně s dynamickým rozvojem firma rozšířila svůj sortiment výrobků o ploché interiérové dveře, lakované a laminátové, které odpovídají dnešním architektonickým požadavkům obytných a veřejných budov.

Katalog 2015/16       Jsme držiteli certifikátu   
Novinky 2015/16

Firma Porta přináší na trh řadu inovativních řešení. K těmto novinkám patří regulované obložkové zárubně Porta-System, které změnily konečnou úpravu místností.

Porta je také výrobcem kompletních dveřních systémů pro veřejné budovy, které splňují různé požadavky na výstavbu, včetně speciálních požadavků, jak normy akustické izolace nebo požární odolnosti. Přes tyto rozdíly, jednotlivé druhy dveří daného dveřního systému jsou jednotné ve vnějším vzhledu a nijak se neliší od ostatních dveří v místnosti. Vznik nových závodů vyústil v zavedení mnoha nových výrobků na trh. Jedná se o kovové zárubně, včetně kovových regulovaných zárubní a o bohatou nabídkou dřevěných dveří.

Aranz-a-porta-nova-lopata-2004-10-01_ls8_2 Každý rok se naše produkce zvyšuje. V současné době její měsíční objem činí více než 85.000 kusů křídel a 50.000 kusů zárubní.

Pracovní kolektiv společnosti ve 4 závodech tvoří cca 1890 zaměstnanců. Jedná se o kvalifikované pracovníky: tesaře, odborníky pro obsluhu strojů, technologický personál, designéry a řídící personál.

Porta_aranz_7bZPĚT

 Jsme partnery

000b
Po absolvování loňského závodu,
který Nás natolik oslovil, se pro letošní ročník
stáváme jedním z Partnerů závodu


Užitečné odkazy
 

Vzorková prodejna
Náměstí ČSLA 10/3

471 24 Mimoň

 Najisto