Vstupní dveře

       

Vstupní bezpečnostní dveře Premium EXT

Dveře jsou vybaveny dvěma zámky. Jejich povrch tvoří ocelový pozinkovaný plech o tloušťce 0,7 mm, který je pokrytý PVC laminátem. Vnitřní konstrukce dveří je zpevněna ocelovými žebry a vyplněna polystyrenem EPS 70 se skvělými izolačními vlastnostmi.

 
Na výběr máte velké množství designů dveří včetně prosklených v různých variantách. Bezpečnostní dveře nabízíme plné v šířce 80 cm, plné i prosklené pak v šířce 90 cm.

 
Vstupní dveře Adam
V základním provedení jsou
dveře, kování, vložka a pro...

 

Bianco01-dvoubarevne  
Vstupní dveře Vasco door
dvoubarevné

Elegantní dvoubarevný design

 

Vstupní bezpečnostní dveře Perfect 68X/XG

Povrch dveří je z pozinkovaného ocelového plechu o tloušťce 0,7 mm, který je pokrytý PVC laminátem. Konstrukce je zpevněna nosníkem z lepeného dřeva po obvodu křídla a vnitřek dveří je vyplněný pěnou XPS. Ta má vynikající izolační vlastnosti, velmi dlouhou životnost a je odolná proti vlhkosti. Těsnění v kontaktní ploše po celém obvodu křídla zajišťuje perfektní izolační vlastnosti dveří.

Zárubeň je vyrobena z dřevěného klíženého profilu z jehličnatého dřeva, který je opláštěn ocelovým plechem bez tepelných mostů. Díky tomu nedochází ke ztrátám tepla. Na výběr máte velké množství designů dveří včetně prosklených v různých variantách. 

 Jsme partnery

000b
Po absolvování loňského závodu,
který Nás natolik oslovil, se pro letošní ročník
stáváme jedním z Partnerů závodu


Užitečné odkazy
 

Vzorková prodejna
Náměstí ČSLA 10/3

471 24 Mimoň

 Najisto