INTERIÉROVÁ ŠPALÍKOVÁ PODLAHA

Mainpage-1

Špalíkové parketové lamely jsou výjimečnou novinkou na českém i evropském trhu. Cena interiérové špalíkové podlahy začíná na 1 199 Kč/m2
Svým tvarem se podobají klasickým parketám. Hlavní odlišností od klasické dřevěné podlahy a významným kladem je kolmý řez dřeva, díky němuž je parketová lamela neobyčejně designově atraktivní a ve své odolnosti se vyrovná i keramické dlažbě.

PARKETOVÉ LAMELY

Parketové lamely svou myšlenkou napodobují špalíkovou dlažbu vhodnou pro venkovní použití. Tato dlažba má mnoho výhod od pevnosti po životnost a její betonová náhrada se jí nikdy nevyrovná. Důvody pro využití dřeva jsou prosté a zřejmé. Znovu se vracíme k přírodním materiálům, které jsou ekologické, velice snadno recyklovatelné a hlavně krásné na pohled i dotek.

Dřevěná dlažba vnese do Vašeho života kus přírody. Jde o luxusní prvek, kde každý kus je originál, který dává vyniknout letokruhům kmene, ze kterého pochází.

Špalíková dlažba je známa po staletí. Původně byla využívána v průjezdech a nádvořích hradů a zámků. Následně se rozšířila do stájí, hospodářských budov, výrobních objektů či jako dlažba pouliční.

Pro interiérové použití je však exteriérová špalíková dlažba ve své naturální podobě nevhodná a je to škoda, protože její výjimečný design je unikátní. Z těchto důvodů se společnost SILVEKO, s.r.o., která se zabývala inovací a vývojem venkovní špalíkové dlažby, rozhodla, přenést tyto výhody i do interiérů. Tato smělá myšlenka se podařila zrealizovat a vznikla unikátní špalíková parketová lamela.

Rozměr jedné špalíkové lamely je ve standardu 600 x 80mm, u prémiového typu 600 x 100mm, výška parkety se pohybuje od 17 do 25mm. I minimální výška dovoluje parketu až 6x zbrousit a obnovovat její originální vzhled. Lamela je vhodná i pro podlahové vytápění.

 Více informací na stránkách výrobce >>>       Ceník >>>

 

ZPĚT

 Jsme partnery

000b
Po absolvování loňského závodu,
který Nás natolik oslovil, se pro letošní ročník
stáváme jedním z Partnerů závodu


Užitečné odkazy
 

Vzorková prodejna
Náměstí ČSLA 10/3

471 24 Mimoň

 Najisto