Dřevěná špalíková mozaika

je příroda, teplo a neotřelý design ve Vašem interiéru.

14  Dřevěná mozaika z kolmo řezaných špalíků je novinkou společnosti SILVEKO, s.r.o. Dekorativně se používá jako obklad barů, recepčních pultů, společenských, konferenčních a zasedacích místností. Přírodní prvky v interiéru jsou velmi žádané a oblíbené. Vnáší do prostoru energii, harmonii, vytváří exkluzivní a útulné prostředí, ve kterém můžete nejen pracovat, ale i příjemně relaxovat.

Ručně opracovaný dřevěný obklad

Obkladové špalíky jsou masivní, ručně opracované, kolmo řezané bloky čtvercového nebo obdélníkového tvaru s různou výškou nejčastěji od 10 do 40mm, které se lepí na pevnou podkladovou desku. Náhodným poskládáním jednotlivých špalíků vzniká jedinečná a originální plastická mozaika, jejíž rozměr vychází z přání a požadavků zákazníka.
opracované, kolmo řezané bloky čtvercového nebo obdélníkového tvaru s různou výškou nejčastěji od 10 do 40mm, které se lepí na pevnou podkladovou desku. Náhodným poskládáním jednotlivých špalíků vzniká jedinečná a originální plastická mozaika, jejíž rozměr vychází z přání a požadavků zákazníka.
Standardizovaný rozměr jednoho segmentu je 452 x 452mm. Montáž se provádí pomocí hmoždinek a vrutů přímo na stěnu nebo na podkladový rošt.

K výrobě se používá kvalitní, vysušené truhlářské řezivo, které zajišťuje tvarovou stálost pohledové kazety. Každý špalík je opracován diamantovými nástroji, díky nimž vynikne prokreslení letokruhů a unikátní kolmý řez. Struktura a barevný tón vychází z použité dřeviny, která nechává vyniknout přirozenému vzhledu dřeva bez povrchové úpravy. Na přání klienta je možné dekoraci naolejovat.

Více informací na stránkách výrobce >>>      Ceník >>>

 

ZPĚT

 Jsme partnery

000b
Po absolvování loňského závodu,
který Nás natolik oslovil, se pro letošní ročník
stáváme jedním z Partnerů závodu


Užitečné odkazy
 

Vzorková prodejna
Náměstí ČSLA 10/3

471 24 Mimoň

 Najisto